درباره مدرسینو

پلتفرم جامع هوشمند مدیریت مدارس ، يك سامانه ترکیبی از الگوی تحت وب و اپلیکیشن است كه مديريت آموزش و يادگيري و محتوا را برعهده می گیرد . مدرسینو ، يك راه‌حل راهبردي براي مديريت و برنامه‌ريزي تمامي رخدادهاي آموزشي است . سيستم مديريت آموزش مدرسینو ، بر مديريت ارکان آموزشی و فراگيران، پيگيري فعاليت‌هاي آموزشي ، تسهیل طراحی مسیر یادگیری . ارائه محتوا ، پایش پيشرفت فراگیران و سیستم های اعلان آموزشی است. علاوه بر این سيستم مديريت آموزش سكوي دستيابي به مجموعه‌اي منسجم از منابع و فعاليت‌هاي آموزشي و زنجیره تامین مواد آموزشی است . 

وظايف اصلي سيستم مديريت آموزش مدرسینو

 وظايف اصلي سيستم مديريت آموزش مدرسینو ، را مي‌توان بر پنج دسته تقسيم نمود: وظایف مدیریت سازمان مدرسه و منابع انسانی و محتوای آموزشی وظايف مرتبط به مدیریت کلاس ها ، ثبت‌نام و اطلاعات فراگيران. وظايف مرتبط با مديريت در سنجش و آزمون و پيگيري پيشرفت فراگيران وظايف مرتبط با ارائه انواع خروجی ها ، گزارش ها و تحلیل های آموزشی وظایف انواع اطلاع رسانی و امکان ارتباط دوطرفه بخش آموزشی و کاربران اين سيستم مطابق استاندارد های یادگیری الکترونیک ، مدیریت پذیر ، توسعه‌پذير و دارای قابلیت های سفارشی سازی بوده و و دارای پنل های مدیریتی ساده و درعین حال کامل ، امکان تعریف پرسوناهای آموزشی ، و تعیین حوزه دسترسی و اختیارات کاربران می باشد .
این سیستم می تواند براحتی اطلاعات دانش آموزی و کلاس بندی را از سامانه سناد به صورت فایل اکسل به مدرسینو منتقل نموده و زمان کاربری معاونین اجرایی و فناوری مدارس را به حداقل برساند . از سوی دیگر بخش پشتیبانی مدرسینو ، می تواند با اعزام کارشناس به واحد آموزشی ، فرایند انتقال فهرست دانش آموزی و تعریف دسترسی ها و کاربری ها را برای واحدهای آموزشی انجام دهد . ضمنا مدرسینو ، آموزش مدیر واحد آموزشی و معاون اجرایی یا کارشناس معرفی شده واحد آموزشی را برعهده داشته و در جلسات آموزشی و شبیه سازی شده عملکرد سیستم را آموزش میبیند.


Powered by Froala Editor

Powered by Froala Editor

Powered by Froala Editor